Masáž zad se zábalem

- 30 min detoxikační a protizánělivý prohřívací zábal zad a krční páteře

- 30 min relaxační masáž zad, paží a krční páteře 

- bylinný detoxikační čaj 

Tato procedura čistí a detoxikuje organizmus. Má výborné protistresové účinky, intenzivně posiluje imunitu, je vhodná v období rekonvalescence. Masáž ocení lidé, jejichž životní styl není ideální. Blahodárně působí také na pokožku těla, kterou dokonale čistí a zabraňuje jejímu stárnutí. Při masáži je pokožka intenzivně prokrvena a prohřátá, celý organizmus se silně oživí. Stagnující energie se rozhýbe. Proto výborně působí při stavech vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, nervových poruchách, stavech neklidu, při napětích a bolestech.

 

Masáž je vhodná pro lidi:

·         s oslabenou imunitou, při rekonvalescencích (po užívání antibiotik a jiných agresivních léků) - má detoxikační účinek

·         pro lidi s oslabeným trávením, podporuje látkovou výměnu a tím dochází k podpoře imunity ve střevech

·         při stavech vyčerpání, únavy - rozhýbe stagnující energii

·         při stresu, napětí - harmonizuje

·         je vhodná pro lidi s problematickou aknózní pokožkou, zabraňuje stárnutí pokožky, může se aplikovat též při lupénce, pokud je                   povrchová

.         čistí pokožku, ale i tělo zevnitř

·         má protizánětlivé účinky

·         má protikřečové účinky

·         doporučuje se jako prevence 

 

Pro koho masáž není vhodná:

Masáž není vhodná pro těhotné ženy, alergici - pouze po konzultaci, u lidí s vysokým očním tlakem, při tumorech kvůli šíření metastáz, po čerstvém záchvatu mrtvice, při trombóze, krvácivých stavech (žaludeční vředy apod.), neaplikujeme ji na otevřené rány, kožní infekce.

Po masáži:

Po masáži je pokožka hebká, pružná a dobře prokrvená a krásně voní po vonných olejích. Po masáži zůstává na pokožce jemný mikrofilm a účinné látky tak mohou dále působit.  Klient by se měl po masáži cítit příjemně, lehce uvolněně.

Tato procedura podporuje všeobecnou tělesnou a fyzickou výkonnost, podporuje životní energii.