Jak probíhá trénink v podtlakovém zařízení Vacu Body-Space:

Čeká Vás 30-minutový trénink formou pružné a plynulé chůze na běžeckém páse zn. Kettler. Problémové partie (boky, břicho, hýždě, stehna) jsou po celou dobu v podtlakové komoře, která je navíc utěsněná neoprenovou sukýnkou. V této komoře vzniká vakuový systém, který vytváří nízký atmosférický tlak. Tímto procesem dochází k aktivnímu prokrvení problémových partií, k rychlému spalování tuků a pozitivně působí proti pomerančové kůži neboli celulitidě. Podtlakem se při cvičení rozšiřují cévy, aktivuje lymfatický systém a tím se odplavují škodliviny z těla ven pocením.

Při tréninku je velmi důležitá optimální tepová frekvence, kterou je nutné po celou dobu tréninku sledovat na monitoru a striktně dodržovat, aby tato aktivita byla smysluplná a dosáhlo se maximálních výsledků.

V kabině jsou infračervené lampy, které umocňují účinky podtlaku.

 

Jedinečná kombinace vakua s infračerveným zářením má za následek:

- dokonalejší prohřívání tkání a svalů včetně zvýšení cirkulace krevního oběhu

- kombinace způsobuje dvojité zrychlení metabolismu

- aktivní spalování tuků

- redukci celulitidy

- díky infračervenému záření dochází kestimulaci produkce kolagenu v kůži, čímž dochází k vyhlazování a výraznému zpomalování stárnutí pokožky

Podtlakové přístroje prošly dlouhodobým testováním na Klinice pro sportovní medicínu. Sledování proběhlo na několika skupinách lidí různých věkových skupin, různých úrovní fyzické zdatnosti a procent tělesného tuku. Účastníci prošli antropometrickým vyšetřením. Výsledky testů jasně naznačují, že se spotřeba kyslíku, výdej energie a kyslíková ventilace při cvičení při sníženém atmosférickém tlaku zvyšují. 
Výdej energie se zvyšuje až o 50 % ve srovnání s chůzí na běžeckém pásu bez použití vakua a o 70% s použitím vakua + InfraRed. 

Tuk se začíná spalovat za kratší dobu a únava svalů není pozorovatelná tak brzy, protože kyselina mléčná, která se vyvíjí ve svalech při námaze, se odstraňuje a metabolizuje mnohem rychleji. Vacu InfraRed je vhodný nejen pro širokou veřejnost, ale i pro regeneraci sportovců a sportovkyň.

Jak probíhá trénink v zařízení InfraRed Body-Space:

Čeká Vás 30-minutový trénink formou pružné a plynulé chůze na běžeckém páse zn. Kettler. Problémové partie (boky, břicho, hýždě, stehna) jsou po celou dobu zahřívány infračervenými lampami, které blahodárně působí na celulitidu.

Při tréninku je velmi důležitá optimální tepová frekvence, kterou je nutné po celou dobu tréninku sledovat na monitoru a striktně dodržovat, aby tato aktivita byla smysluplná a dosáhlo se maximálních výsledků.

 

Těšit se můžete na vskutku famózní výsledky:

- rychlé spalování tuků

- zlepšení krevního oběhu a lymfatického systému

- odstranění celulitidy

- redukce hmotnosti

- formování postavy

- zlepšení fyzické kondice

- odstranění toxinů a škodlivých látek z těla

 

Kontraindikace

- povrchový nebo hluboký zánět žil na dolních končetinách

- nádorová onemocnění

 - trombóza 

- srdeční infarkt a mozková cévní příhoda (mozkový infarkt)

- lymfedém dolních končetin

- jakákoliv nedostatečnost jaterní, ledvinová a srdeční

- jakékoliv zánětlivé onemocnění

- ! těhotenství

- vysoký krevní tlak - dekompenzovaný

- chronická žilní nedostatečnost

 

Doporučená doba pro viditelný efekt je následující:

- v prvním týdnu 4-5x po 30-ti minutách

- v následujícím týdnu 3-4x po 30-ti minutách

- v ostatních týdnech 2-3x po 30-ti minutách

pageimage