Terapeutická vibrosauna

je suchá sauna, kterou tvoří polstrované vibrující lůžko, suchý horký vzduch a záporně nabitý vzduch (vzduch ionizací zbavený všech škodlivin) pro oblast šíje a hlavy.

Vibrosauna je úžasný multifunkční vynález s výhodami několika procedur najednou, patří k pasivním metodám udržování kondice, snižování nadváhy, zlepšování zdravého sebevědomí.
 

Vibrosauna se používá k relaxaci těla, ale bývá i velkým přínosem pro lidí s mnoha zdravotními potížemi (kloubní nemoci, bolesti zad, úrazy, nespavost). Při této proceduře dochází k uvolnění napětí, zlepšuje se prokrvení tkání, zrychluje se krevní a lymfatický oběh, snižuje se psychické napětí.

Mezi účinky patří i urychleni detoxikačních procesů a posílení imunitního systému. Vibrosauna je též pro své výborné vlastnosti odborníky doporučována jako vhodná procedura pro lidi, kteří chtějí zhubnout, či prostě jen vypadat lépe a zpevnit tělo.

Vibrosauna pochází z Austrálie a jde o celosvětový patent.

 

Účinky vibrosauny:

-  působí na hubnutí

- vibracemi kombinovanými s teplem se zvyšuje činnost ledvin, které odbourávají kyselinu mléčnou a toxiny z těla mnohem rychleji a efektivněji

- dochází k uvolňování svalového napětí, delším působením vibrací se následně zlepšuje svalový tonus a zpevňuje svalstvo

- zrychluje se krevní oběh, čistí lymfatické uzliny, což v konečném efektu má silný a velmi rychlý detoxikační účinek

- průkazně funguje při poruchách spánku

- poskytuje uklidňující prostředí a napomáhá tak ke snížení napětí a stresu

- je terapeutickou pomůckou pro lidi trpící artritickými a revmatickými bolestmi

- pomáhá snižovat vysoký krevní tlak

 

pageimage