Ballancer Pro

Lymfodrenáž Ballancer Profesional patří k nejmodernějším zařízením provádějící na základě tlakové terapie účinné lymfatické masáže. Jemná tlaková masáž je základem pro všechny lymdodrenáže k odstraňování celulitidy, formováním postavy, detoxikaci organizmu, odstranění otoků končetin v důsledku primárního nebo sekundárního lymfatického edému či křečové žíly.

Lymfodrenáž Ballancer také zlepšuje výsledky po neinvazivní liposukci (kavitaci), účelným odplavením tukových buněk ven z těla.

Jako jediná z masáží se může provádět při onemocnění křečových žil.

Ballancer Pro disponuje 24-mi samostatně nafukovanými a na sobě nezávislými komorami, čím se liší od jiných výrobků, které obsahují pouze 12 nebo dokonce jen 6 komor. Tento počet komor zaručuje, že se nohavice maximálně přizpůsobí postavě a masírovaným partiím. Komory jsou v nohavicích uspořádány "šupinovitě", tedy že každá částečně překrývá tu další a tím dochází k eliminaci tzv. hluchých míst a masážní vlna není nikde přerušována. Navíc aplikátory Ballancer Pro umožňují i masáž nártů, oblasti třísel a břicha, díky čemuž je lymfodrenáž komplexní a účinná.

Navíc Ballancer Pro jako jediný obsahuje unikátní program Pre-Therapy, který uvolňuje lymfatické uzliny v tříslech.

Jedná se kompletní lymfodrenáž – od nártů až po horní končetiny.

Před každou lymfodrenáží ručně uvolňujeme (otevíráme) hlavní lymfatické uzliny.

 

Tato pocedura Vám pomůže:

- odstranit celulitidu

- zeštíhlí a zmenší obvod Vašich stehen a nohou

- zmírní otoky nohou

- skvěle zrelaxuje unavené nohy, ať již celý den sedíte či jste celý den na nohou

- jako prevence proti vzniku křečových žil a léčí již vzniklé

- zotavit se po liposukci

- zlepší tok lymfy, detoxikuje organismus

- prokrví a omladí pokožku

- stimuluje kolagenová vlákna ve spodních vrstvách kůže

- zvyšuje elasticitu pokožky

- zvyšuje účinky ošetření kavitací, radiofrekvencí apod.

- pravidelným používáním přispívá k úbytkům na váze

 

K léčbě celulitidy je potřeba nejméně 10 procedur lymfodrenáží. Počet závisí na věku klienta a stupni postižení vaziva. Ideální je ze začátku opakovat lymfodrenáž 2-3x týdně.

 

Co to je lymfatický systém?

Funkcí lymfatického systému je vstřebávání přebytečné tekutiny a návrat do krevního řečiště, vázání tuků a účast na fungování imunitního systému. Lymfatické kapiláry jsou rozptýleny přes celé tělo. Lymfatické cévy jsou úzce spojeny s cévním oběhovým systémem.

Mízní uzliny zachycují nečistoty proudící lymfou a vylučují je z organismu. Lymfa tedy odvádí z těla všechny toxické látky, které tělo přijímá. Lymfatickým systémem denně protéká zhruba 4 litry tekutin. Lymfatický systém není na rozdíl od krevního systému poháněn srdcem ( svalovou pumpou ), ale pouze vlivem svalů. Je-li tuková vrstva silnější, svaly ochablé a pohybová aktivita nízká, dochází ke zpomalení funkce proudění lymfy a zbytky látkové výměny zůstávají v tkáních. Tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky a právě tomu lymfatická masáž zabrání.

Po lymfomasáži mohou klienti očekávat zejména úbytek obvodových centimetrů, váhový úbytek, zlepšení metabolismu a výrazné zlepšení kvality pokožky. Lymfomasáž podporuje lymfatický a žilní systém. Pomáhá jako prevence křečových žil a otoků, odstraňuje pocit ,,těžkých nohou", je vhodná při rehabilitaci sportovců a pracovníků s vysokým zatížením dolních končetin.

 

KONTRAINDIKACE :

- nedostatečná srdeční činnost, srdeční edémy

- akutní horečnaté a bakteriální infekce

- těhotenství

- otoky způsobené nedostačnou činností jater nebo ledvin

- žilní akutní onemocnění

- zánět podkoží

- zelený zákal

- plicní embolie

- hnisavé rány

- bolestivá nebo silná menstruace

 

S sebou si z hygienických důvodů vezměte tričko, legíny a ponožky.

pageimage