Pleťová terapie Yasminka

Jde o přírodní orientální bio kosmetiku. Celá kosmetika je vyrobena díky tisíce let starým orientálním receptům, které pochází především ze surovin z oblasti Maghrebu. (Severní Afrika - Maroko, Tunisko, Alžír).

Přírodní kosmetika Vám nabízí ideální péči o Vaše tělo i duši. Moderní vědecký výzkum využívá hodnotných přírodních složek a znalostí starých kultur. Výsledkem jsou vysoce kvalitní kosmetické přípravky a oleje pro aromaterapie a masáže, poskytující účinnou a vyváženou péči celého těla i duše. Tyto výrobky neobsahují ropné produkty (paraffinum liquidum), rafinované oleje, syntetické barviva, umělé parfemace, konzervanty a suroviny GMO.

Používáme Arganový olej té nejvyšší bio kvality. Dováží se přímo z Maroka od solventní firmy, která dbá na uskladnění arganových plodů, je čistý a 100% přírodní. Za kvalitu tohoto arganového oleje získala firma Yasminka ocenění Beppa 2011. Obsahuje speciální éterický olej Argánie trnité.

 

Přírodní bylinná kosmetika Yasminka:

- je vyrobena na základě tísiciletých tradičních orientálních receptur

- všechny produkty jsou tvořeny z přírodních výtažků, bylinek a extraktů pouze z oblasti Severní Afriky a to buď z ekologického zemědělství nebo z volné "divoké" přírody, což je v dnešní době vzácnost

- všechny produkty mají neuvěřitelnou hodnotnou energii a sílu rostlinek

- přípravky jsou výhradně bez parafinových olejů, neobsahují sysntetická barviva a umělé parfemace

- přípravky jsou šetrné k Vaší pleti, snadno se vstřebávají do pokožky a zvláčňují ji

- veškeré ingredience se dostávají do oběhového systému do 3 hodin