Nano-Lifting

Je to unikátní metoda vypnutí vrásek pomocí nanovláken a kyseliny hyaluronové, která proniká hluboko do kůže. Jedná se o český produkt, který získal světový patent.

Kosmetické přípravky jsou vyráběny s důrazem na nejkvalitnější ingredience a co nejméně škodlivých látek, jsou bez parabenů a bez parfemace a umožňují všem splnit sen o krásné pleti bez bolesti a chirurgických zákroků. Všechny výrobky jsou vhodné pro všechny typy pleti, obsahují kyselinu hyaluronovou, výtažek z rostliny Bulbine frutescens nebo šípkový olej.

Kyselina hyaluronová je přírodní hydratační látka, která na sebe váže až 4000 krát více vody než sama váží, proto dokonale hydratuje pleť, biologicky aktivní molekuly podporují tvorbu kolagenu a redukují vrásky a mimické rýhy.

Princip fungování masek

Nanovlákenné membrány mají obrovský specifický měrný povrch, a díky tomu je jejich chování absolutně neporovnatelné se standardními tkanými nebo netkanými textiliemi.

Vysoká hydratace pleti - nanovlákenná membrána napomáhá k hydrataci pleti a zanechává vnější vrstvu pokožky (epidermis) měkčí a pružnější. Současně umožňuje průnik aktivních látek do pleti.

Mechanická síla - při smrštění nanovlákenné membrány dojde  i k mechanickému vypnutí pleti a vyhlazení jemných vrásek.