Za pomoci nejnovějších přístrojů na českém trhu pomáháme zákaznicím zpevnit a zformovat postavu cíleným působením.

Konstrukce strojů u nás používaných je postavena na faktech, že pro spalování tuků je nutný pohyb, tkáně musí být dostatečně prohřáty a prokrveny, a že nejvíce postiženými partiemi jsou bříško, hýždě, bohy a stehna.

Jako aerobní činnost je zvolena chůze - coby nejpřirozenější pohyb nebo jízda na kole, která je vhodná i pro osoby s větší nadváhou, příp. s omezením pohybového aparátu.. Dokonale prokrvení problémových partií je zajištěno střídavým řízeným podtlakem ve vakuové kabině a prohříváním infra lampami. Tento zvýšený přívod krve, výživy a kyslíku do svalů vede ke zvýšenému metabolismu tukové tkáně, buněčné činnosti a rychlejšímu spalování tuků.

Pro posílení svalů celého těla využíváme účinků vibrační plošiny Vibrogym Rita a k odstranění celulitidy zase účinků masážního a rekondičního přístroje Rolletic.

Nejvhodnější je kombinace aerobního cvičení s posilováním nebo formováním. Záleží jen na Vás, co je pro Vás příjemnější.

Upozorňujeme zákaznice, že nosnost strojů je omezena váhou, Vacu BodySpace do 90 kg, Infra BodySpace do 100 kg, Vacu kolo 130 kg.